KURUMSAL

KASTAŞ Sızdırmazlık Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. olarak; iş sürekliliği ve bilgi varlıklarının gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliklerini etkileyecek her türlü riski yönetmek amacıyla;

Bilgi güvenliği yönetim sisteminin ISO 27001 standardına uygun olarak kurulması, yönetilmesi, kontrolünün sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli yatırım, eğitim, uygulama ve görevlendirme desteğini vereceğini taahhüt ederek bu taahhüttün uygulanması için Çalışan organizasyonunu yaparak göre yetki ve sorumluluklarını tanımlamıştır.

• Bilgi güvenliğini ilgilendiren şirketimizin amaç hedef ve kurumsal etik değerlerinin yerine getirilmesi esnasında tüm yasal mevzuata ve doğru bir şekilde önlenmesini,
• Bilgi varlıklarına yönelik risklerin yönetilmesi ve doğru bir şekilde önlenmesini,
• Bilgi güvenliği farkındalığının ve kurumsal yetkinliğin arttırılmasını tahhüt ederek, Tüm çalışanlarımız ile birlikte yöneterek, bilgi güvenliğimizin sağlanmasını ve sürekliliğini hedefler ve bu amaçla yönetim sisteminin öngördüğü tüm gereklilikleri yerine getiririz.


HABERLER

HABERLER

 
Hidrolik ve pnömatik sistemlerin kullanım ve uygulama alanlarındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin, bildirilerin, eğitimlerin ve atölye çalışmalarının sektör paydaşlarına sunulduğu IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi 16-19 Kasım 2022 tarihleri arasında MMO Tepekule Kongre ve Sergi merkezinde gerçekleşti. 
devamı
 
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 27 Haziran 2022'de Nürnberg'de düzenlenen DKT Alman Kauçuk Konferansı ve Ticaret Fuarı'nda yer alacak.
devamı
 
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri olarak müşterilerimiz için dünyanın her yerinde ulaşılabilir olmak ve ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize en kısa sürede tedarik etmek için küresel sızdırmazlık elemanları üreticisi olarak büyümeye devam ediyoruz.
devamı
 
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Şubat 2021

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel iklim değişikliği ile mücadele konusunda, toplumun her kesiminde, özellikle de sanayi kuruluşlarında oturacak bilinç ve farkındalığı çok önemsiyoruz. 

devamı
 
Ekim 2020

Ayna Komite Başkan Vekili, Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen, 3 yıllık süre için bu çalışma grubuna üye ülkelerin oylarıyla, Başkan olarak seçilmiştir.

devamı
 
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
Kasım 2020

Kastaş, “SmartSeal®” uygulamasıyla müşterilerinin beklenmeyen arızalardan oluşan sistem duruşlarına, enkısa sürede çözüm üretebiliyor. 

devamı
 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.