Would you like to switch to our English page?

switch to English language

KURUMSAL

Kastaş, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi ve doğayı korumayı ilke edinmekte
ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almaktadır.

Tedarik ve üretim süreçleri, ürün ve hizmetler ve tesis yönetimi kaynaklı çevresel sürdürebilirlik risklerin ortadan kalkmasına yönelik ‘üstün çevre duyarlılığı’ esas alınmaktadır.

‘Çevre Politikası’ doğrultusunda, hammadde tedariğinden ürünün müşterilere ulaştırılmasına kadar uzanan tüm süreçlerde, çevreyi korumaya yönelik gerekliliklere ve doğal kaynakların korunmasının sağlanmasına öncelik verilmektedir.

Kastaş, çevresel duyarlılığın ön planda olduğu temiz bir çevre ve sağlıklı bir gelecek için;

Üretim yapılırken oluşan atıkları sınıflandıran, geri kazanmak için çalışan, geri dönüşümü sağlanmayan atıkları çevreye zarar vermeyecek şekilde ve yasalara uygun olarak bertaraf eden,

Çevre konusunda eğitimler vererek, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin çevre sorumluluk bilincini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan,

Katılımcı bir anlayışla çevre politikasının tüm organizasyon tarafından benimsendiği bir çalışma ortamı sağlayan,

Faaliyetlerimizin tümünde çevresel performansını, sürekli gelişim ve iyileştirme felsefesiyle önleyici yaklaşımı benimseyen ve ölçümleyen,

Taşıma, stoklama, işletme ve bakım faaliyetleri sonucu oluşabilecek atıkların azaltılarak geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme alternatiflerini değerlendiren bir Çevre Politikasını benimsemekte ve taahhüt etmektedir.

HABERLER

HABERLER

 
HANNOVER MESSE 2023 Uluslararası Sanayi Fuarı, 21-27 Nisan tarihleri arasında Hannover’de (Almanya) gerçekleşti.
devamı
 
MECSPE Bologna Fiere "İmalat Sanayi için Uluslararası Referans Fuarı" 29 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bologna'da (İtalya) gerçekleşti.
devamı
 

Almanya’da düzenlenecek olan dünyanın en büyük ticaret fuarlarından biri olan Hannover Messe’ye siz değerli ziyaretçilerimizi ağırlamak için hazırlanıyoruz.

devamı
 
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Şubat 2021

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel iklim değişikliği ile mücadele konusunda, toplumun her kesiminde, özellikle de sanayi kuruluşlarında oturacak bilinç ve farkındalığı çok önemsiyoruz. 

devamı
 
Ekim 2020

Ayna Komite Başkan Vekili, Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen, 3 yıllık süre için bu çalışma grubuna üye ülkelerin oylarıyla, Başkan olarak seçilmiştir.

devamı
 
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
Kasım 2020

Kastaş, “SmartSeal®” uygulamasıyla müşterilerinin beklenmeyen arızalardan oluşan sistem duruşlarına, enkısa sürede çözüm üretebiliyor. 

devamı
 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.