Would you like to switch to our English page?

switch to English language

KURUMSAL

Kastaş, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi ve doğayı korumayı ilke edinmekte
ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almaktadır.

Tedarik ve üretim süreçleri, ürün ve hizmetler ve tesis yönetimi kaynaklı çevresel sürdürebilirlik risklerin ortadan kalkmasına yönelik ‘üstün çevre duyarlılığı’ esas alınmaktadır.

‘Çevre Politikası’ doğrultusunda, hammadde tedariğinden ürünün müşterilere ulaştırılmasına kadar uzanan tüm süreçlerde, çevreyi korumaya yönelik gerekliliklere ve doğal kaynakların korunmasının sağlanmasına öncelik verilmektedir.

Kastaş, çevresel duyarlılığın ön planda olduğu temiz bir çevre ve sağlıklı bir gelecek için;

Üretim yapılırken oluşan atıkları sınıflandıran, geri kazanmak için çalışan, geri dönüşümü sağlanmayan atıkları çevreye zarar vermeyecek şekilde ve yasalara uygun olarak bertaraf eden,

Çevre konusunda eğitimler vererek, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin çevre sorumluluk bilincini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan,

Katılımcı bir anlayışla çevre politikasının tüm organizasyon tarafından benimsendiği bir çalışma ortamı sağlayan,

Faaliyetlerimizin tümünde çevresel performansını, sürekli gelişim ve iyileştirme felsefesiyle önleyici yaklaşımı benimseyen ve ölçümleyen,

Taşıma, stoklama, işletme ve bakım faaliyetleri sonucu oluşabilecek atıkların azaltılarak geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme alternatiflerini değerlendiren bir Çevre Politikasını benimsemekte ve taahhüt etmektedir.

HABERLER

HABERLER

 

İtalya’da düzenlenen MECSPE Bologno Fuarı 2022 Uluslararası İmalat Endüstrileri Fuarı’nda 9-11 Haziran tarihleri arasında inovatif sızdırmazlık çözümlerimizle, geniş ürün ve malzeme gamımızla Hall Power Drive Stand Pad. 30 A86’da müşterilerimizle buluştuk.

devamı
 
SmartSeal teknolojisini mühendislik gücüyle birleştirerek her projeye ve uygulamaya yönelik en doğru tasarım ve malzeme çözümlerini sunan Kastaş, ihtiyaç duyulan ürünü “24 saat içinde teslim” garantisiyle müşteri ile buluşturuyor.
devamı
 
Kastaş Eğitim Elçileri takımı olarak 17 Nisan Pazar günü Maratonİzmir-2022 Koşusunda, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı adına “Bir Çocuk Fazla Okusa, Bin Gelecek Güzelleşir” projesi için koştuk. 
devamı
 
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Şubat 2021

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel iklim değişikliği ile mücadele konusunda, toplumun her kesiminde, özellikle de sanayi kuruluşlarında oturacak bilinç ve farkındalığı çok önemsiyoruz. 

devamı
 
Ekim 2020

Ayna Komite Başkan Vekili, Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen, 3 yıllık süre için bu çalışma grubuna üye ülkelerin oylarıyla, Başkan olarak seçilmiştir.

devamı
 
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
Kasım 2020

Kastaş, “SmartSeal®” uygulamasıyla müşterilerinin beklenmeyen arızalardan oluşan sistem duruşlarına, enkısa sürede çözüm üretebiliyor. 

devamı
 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.