Would you like to switch to our English page?

switch to English language

KURUMSAL

Kastaş’ın kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının temelinde; hizmet verdiği topluma ve çevreye saygı göstererek,
yenilikçi ürünleri sorumlu bir şekilde üretmeye verdiği önem yatmaktadır.

Kendi gelişimini toplumun gelişiminden ayrı tutmayan Kastaş’ın sosyal sorumluluk anlayışı; eğitim, sağlık, çevre, kültür ve sanat adına birçok destekleyici faaliyette bulunmayı kapsamaktadır.

Çalışanların bireysel gönüllülük esasına dayalı çalışmalarını da bu kapsamda desteklemekte ve teşvik edilmektedir.

“Sanayinin gelişmesi ancak eğitimli insan kaynağı ile mümkündür”

ilkesinden yola çıkarak, üniversite öğrencilerinin sosyal ve kültürel alanda gelişimlerini destekleyici programlar çerçevesinde, üniversitelerde sızdırmazlık teknolojisi eğitimleri verilmekte, Üniversite-Sanayi işbirliği programları desteklenmektedir. Kastaş çalışanları ve yönetimi, kurumsal ve bireysel bilgi, beceri ve birikimlerini toplumla paylaşım imkanı sağlayan projelerde yer alarak, geleceğe yatırım yapmaktadır.


HABERLER

HABERLER

 

İtalya’da düzenlenen MECSPE Bologno Fuarı 2022 Uluslararası İmalat Endüstrileri Fuarı’nda 9-11 Haziran tarihleri arasında inovatif sızdırmazlık çözümlerimizle, geniş ürün ve malzeme gamımızla Hall Power Drive Stand Pad. 30 A86’da müşterilerimizle buluştuk.

devamı
 
SmartSeal teknolojisini mühendislik gücüyle birleştirerek her projeye ve uygulamaya yönelik en doğru tasarım ve malzeme çözümlerini sunan Kastaş, ihtiyaç duyulan ürünü “24 saat içinde teslim” garantisiyle müşteri ile buluşturuyor.
devamı
 
Kastaş Eğitim Elçileri takımı olarak 17 Nisan Pazar günü Maratonİzmir-2022 Koşusunda, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı adına “Bir Çocuk Fazla Okusa, Bin Gelecek Güzelleşir” projesi için koştuk. 
devamı
 
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Şubat 2021

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel iklim değişikliği ile mücadele konusunda, toplumun her kesiminde, özellikle de sanayi kuruluşlarında oturacak bilinç ve farkındalığı çok önemsiyoruz. 

devamı
 
Ekim 2020

Ayna Komite Başkan Vekili, Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen, 3 yıllık süre için bu çalışma grubuna üye ülkelerin oylarıyla, Başkan olarak seçilmiştir.

devamı
 
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
Kasım 2020

Kastaş, “SmartSeal®” uygulamasıyla müşterilerinin beklenmeyen arızalardan oluşan sistem duruşlarına, enkısa sürede çözüm üretebiliyor. 

devamı
 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.