Would you like to switch to our English page?

switch to English language

KURUMSAL

Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği

Kastaş’ın İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası’nın temelini
“Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği” ilkeleri oluşturmaktadır. Çalışanların ve iş ortaklarının sağlıklı ve güven içinde faaliyetlerini yürütebilecekleri bir iş ortamı sunmak, bunun oluşturulmasını engelleyecek risklerin bertaraf etmek Kastaş’ın öncelikleri arasında yer almaktadır.

Her çalışanın “en az bir iş güvenliği uzmanı kadar” yaptığı iş ve çalışma ortamıyla ilgili tehlikelerin ve risklerin farkında olması büyük önem taşımaktadır.

Çalışanların; risklerin, kaynağında yok edilmesi için farkındalığı yüksek öneriler getiren, düzenleyici önlemler alan, kurallara uyan, gören ve uyaran bir bilinç seviyesine ulaşması temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İSG süreçleri proaktif ve sistematik bir yaklaşımla yönetilmektedir.

HABERLER

HABERLER

 
HANNOVER MESSE 2023 Uluslararası Sanayi Fuarı, 21-27 Nisan tarihleri arasında Hannover’de (Almanya) gerçekleşti.
devamı
 
MECSPE Bologna Fiere "İmalat Sanayi için Uluslararası Referans Fuarı" 29 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bologna'da (İtalya) gerçekleşti.
devamı
 

Almanya’da düzenlenecek olan dünyanın en büyük ticaret fuarlarından biri olan Hannover Messe’ye siz değerli ziyaretçilerimizi ağırlamak için hazırlanıyoruz.

devamı
 
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Şubat 2021

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel iklim değişikliği ile mücadele konusunda, toplumun her kesiminde, özellikle de sanayi kuruluşlarında oturacak bilinç ve farkındalığı çok önemsiyoruz. 

devamı
 
Ekim 2020

Ayna Komite Başkan Vekili, Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen, 3 yıllık süre için bu çalışma grubuna üye ülkelerin oylarıyla, Başkan olarak seçilmiştir.

devamı
 
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
Kasım 2020

Kastaş, “SmartSeal®” uygulamasıyla müşterilerinin beklenmeyen arızalardan oluşan sistem duruşlarına, enkısa sürede çözüm üretebiliyor. 

devamı
 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.