MEDYA

listeye geri dön

Yeni Jenerasyon K17X Yüksek Performans Piston Keçesi

Yüksek aşınma dayanımı ile uzun süre hizmet verebilen ürün, özel geometrisi sayesinde Blow-by (kaçak) etkisine maruz kalmayarak, sistem güvenliğini arttırıyor.

Yeni ürün geliştirme çalışmalarına büyük önem veren Kastaş’ın K17 ürün serisinde yerini alan K17X Yüksek Performans Piston Keçesinin seri üretimine başlandı. K17X, benzersiz tasarımı ile mobil hidolik ve hidrolik pres uygulamaları başta olmak üzere düşük sızıntı ve sistem güvenliğinin öncelikli olduğu birçok uygulama için üstün performans beklentisiyle tasarlanmıştır.

K17X piston keçesi, gelişmiş PT6003 bronz dolgulu teflon malzemesi ve elastomer (NBR/FKM) o-ringi ile geniş çalışma sıcaklık aralıklarında optimum performans sergileyebilmekte ve yüksek aşınma dayanımı ile uzun süre hizmet verebilmektedir.

Kastaş Ar-Ge Laboratuvarı ve Test Merkezi’nde farklı basınçlarda çalışma performansı, sızıntı miktarı, dinamik ve statik sürtünme kuvveti, aşınma ve akma dayanımı testlerini başarıyla geçen K17X’in; rakiplerine kıyasla;

Mobil Vinçler

Bomlu Platformlar

Beton Pompaları

Enjeksiyon Tezgahları

Hidrolik Presler

ISO7425 standart kanallarına uygun olarak tasarlanan K17X; özel geometrisi sayesinde Blow-by (kaçak) etkisine maruz kalmayarak, sistem güvenliğini arttırmaktadır.

Blow-by; ani basınç artışı durumunda sızdırmazlık elemanının yeterince hızlı tepki veremeyip yağ filmi üzerinde yeterli baskı uygulayamaması ve sızdırmazlığı sağlayamaması durumu olarak tanımlanıyor.

Açık profil Tasarımı

Düşük akma alanı

Blow-by etkisine karşı geliştirilmiş tasa

Düşük statik sızıntı

Geniş akma boşluklarından dayanım

Düşük sürtünme katsayısı

İyi aşınma dayanımı

İyi akma dayanımı

Yüksek basınç dayanımı

 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.