MEDYA

listeye geri dön

İtalya'nın Verona kentindeki yeni şubemizin açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri olarak yüksek kalitede sızdırmazlık elemanları üretmenin, yenilikçi ve güvenilir sızdırmazlık teknolojileri sağlamanın yanı sıra müşteri hizmetlerine ve globalleşmeye her zaman önem veriyoruz. Dünya çapında 80’den fazla ülkede bulunan müşterilerimize geniş distribütör ağımız ve dağıtım ortaklarımız aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak ulaşıyoruz.

1 Ekim 2022'den itibaren Kastaş İtalya Şubesi, İtalyan müşterilerimiz için satış ve pazarlama departmanları, teknik hizmetler ve proje geliştirme ile tam olarak faaliyete geçmiştir. Türkiye’deki genel merkezimizin üretim kabiliyetleri ve Almanya'da bulunan Kastaş Europe'un esnek lojistik seçenekleri ile desteklediğimiz Kastaş İtalya şubemizde hizmet ve ürünlerimizin sürekliliğini sağlayacak deneyimli organizasyon yapımız ile İtalya müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri olarak müşterilerimiz için dünyanın her yerinde ulaşılabilir olmak ve ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize en kısa sürede tedarik etmek için küresel sızdırmazlık elemanları üreticisi olarak büyümeye devam ediyoruz.

 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.