Would you like to switch to our English page?

switch to English language

MEDYA

listeye geri dön

IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi

Hidrolik ve pnömatik sistemlerin kullanım ve uygulama alanlarındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin, bildirilerin, eğitimlerin ve atölye çalışmalarının sektör paydaşlarına sunulduğu IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi 16-19 Kasım 2022 tarihleri arasında MMO Tepekule Kongre ve Sergi merkezinde gerçekleşti. İnovatif çözümlerimiz ve geniş ürün gamımız ile dört gün boyunca A katı 349 nolu stantta müşterilerimiz ile bir araya geldik. 

Teknoloji Direktörümüz Ozan Devlen, 18 Kasım Cuma günü Yeşil Dönüşüm ve Döngüsel Ekonominin, Hidrolik ve Pnömatik Pazarına Etkisinin konuşulduğu yuvarlak masada toplantısında yer aldı. Dünyamız ve geleceğimiz için sürdürülebilirliğin önemine ve sektör pazarına değinildiği toplantıda farklı sektörden yeni fikirleri dinledik.  

Kullanım Alanlarına Bağlı Sızdırmazlık Elemanları Seçimi konulu eğitim; AR-GE Tasarım ve Proje Müdürümüz Sercan Karakoç tarafından 16 Kasım Çarşamba günü, yaklaşık 150 kişinin katılımı ile gerçekleşti. İnteraktif bir şekilde geçen eğitimde sektöre özel birçok çözüm katılımcılarla paylaşıldı.
Sızdırmazlık Elemanlarında Sık Karşılaşılan Problemler ve Montaj Teknikleri atölye çalışmasını da AR-GE Tasarım ve Proje Müdürümüz Sercan Karakoç ve AR-GE Test Merkezi Teknikerimiz Recai Bıçakçı 18 Kasım Cuma günü tamamladı. Montaj, uzun kullanım ömrü, çözüm önerileri gibi konulara değinerek birçok farklı sektörden katılım gösteren ziyaretçileri bilgilendirdi. 

52 bildirinin yayınlandığı kongrede Kastaş olarak 3 bildiri yayınlayarak sunumlarını gerçekleştirdik. 
Kompozit Yataklama Elemanlarının Analiz Programları ile Simülasyonu ve Optimizasyonu
Cem Tanyeri – Kastaş
Yeni Toz Keçesi Test Cihazının Tasarımı ve Toz Keçesi Performansının Doğrulanması
Cem Tanyeri, Seçkin Semiz – Kastaş
Mobil Hidrolik Sistemlerinde Kullanılan Çift Etkili Piston Sızdırmazlık Elemanının Sonlu Elemanlar Metodu ile Geliştirilmesi
Oğulcan Yıldırım – Kastaş

 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.