MEDYA

listeye geri dön

FR 200 ile Enerji Verimliliği ve Sistem Güvenliğiniz En Üst Seviyede

Araştırma, tasarım geliştirme ve test süreçleri tamamıyla Kastaş’a ait olan “FR200® Düşük Sürtünmeli Boğaz Sızdırmazlık Elemanı”, kullanıldığı hidrolik sistemlerde enerji verimliliğini üst düzeye taşırken, sistem güvenliğini garanti altına alıyor.

Modern bir boğaz sızdırmazlık elamanından beklenen tüm özellikleri kullanıcılarına sağlayan FR 200, rakiplerine karşı mukayeseli üstünlüğü ile dikkat çekiyor. Düşük sürtünme ve basınç boşaltma özelliğini, üstün sızdırmazlık ve uzun ömürden taviz vermeden sunan FR200®, bu yönüyle rakiplerine ciddi bir üstünlük sağlıyor.

Forkliftler

Tarım Makineleri

Mobil Hidrolik

Yükleme Rampası

Platform Kaldırıcılar

Plastik Enjeksiyon Makineleri

Forkliftler, tarım makinaları, mobil hidrolikler, plastik enjeksiyon makinaları, yükleme rampaları, platform kaldırıcıların hidrolik sistemlerinde yoğun şekilde kullanılan FR200®, minimum temas yüzeyi ve düşük sürtünme avantajlarına sahip.

Özel sızdırmazlık dudağı tasarımı, mükemmel statiği ve dinamik sızdırmazlık performansı ile Kastaş’ın Ar-Ge başarısının en önemli göstergelerinden olan FR200®, üstün sızdırmazlık özelliğinin yanı sıra, dinamik basınç boşaltma özelliklerine de sahip…

 

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.